מעינות, מכללת מעינות, מעיינות, מכללת מעינות, מכללה לרפואה משלימה
מעינות - מכללה ללימודי רפואה משלימה בשיתוף לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה
IconsCat
About Image

אבחון גרפולגי ייחודי במעיינות!

 

כבר הרבה זמן שאת מחפשת מה ללמוד?
מתלבטת בין המקצועות?
לא יודעת מה לבחור מבין כל האפשרויות?

במכללת מעינות ישנו שירות ייחודי המאפשר למתעניינות בלימודים לקבל
אבחון גרפולוגי מקצועי להכוונה.

מהו אבחון גרפולוגי?

הדס לרר, גרפולוגית מוסמכת, מטפלת רגשית בשיטת הגשטאלט ומטפלת בעיסוי, בוגרת מכללת מעינות ומאבחנת כתבי יד של מתעניינות לצורך הכוונת לימודים, כחלק מהשירות של המכללה לתלמידותיה, מסבירה:

כגרפולוגית, אני בוחנת את התחומים הבאים כשמדובר בהכוונה להתאמת לימודים:

  • כישורים ויכולות טכניות
  • עולם הנפש והרגש – פוטנציאל
  • כישורים חברתיים
  • מעוף ויצירתיות
  • תנאים סביבתיים ומצב עכשווי

כישורים - רמת אינטלגנציה, קליטה ופליטה של מידע, חשיבה מופשטת או רציונלית ומדויקת, התנהלות קוגנטיבית או יותר חוויתית, יכולות אנלטיות וורבליות, יכולת ניתוח, יכולת לקשר בין דברים ולהסיק מסקנות או לא, רמת אינטואיציה, מידת זריזות החשיבה, האם יש יכולת טכנית, חשיבה גמישה וזורמת או נוקשה, בעלת חשיבה חזותיים או שמיעתיים מפותחים ועוד.

עולם הנפש והרגש – איזון רגשי, יציבות והתמדה, יכולת להתחיל ולסיים מטלות, ויכולת להתמודד עם קשיים ופתרון בעיות. יכולת לעבור תהליכים או תקיעות בתבניות חשיבה, רמת מודעות עצמית ועוד.

כישורים חברתיים – רמת אינטלגנציה רגשית, יכולת ליצור קשרים, לזרום ולפנות מקום לאחר. מידת הצורך בקשר חברתי או אדם החי בניתוק חברתי, פחד קהל וכו'.

מעוף ויצירתיות – מקוריות בחשיבה ובהבעה, יכולת ליצור ולהמציא וליזום רעיונות חדשים, חשיבה והתנהלות עצמאית ועוד.

תנאים סביבתיים – תמיכה בבית על ידי הבעל ו/או המשפחה המורחבת, מצב כלכלי, התמודדות עם משפחה גדולה ומתרחבת, מצב נפשי ורגשי נתונים בהתאם לשלב החיים הנוכחי, פניות ללימודים והאם כרגע ישנה יכולת לקחת מטלות נוספות או שמא הבחירה בלימודים כרגע תיצור עומס למול שמחה וחיוניות.

 

הלימודים מותאמים בהתאם למכלול הנתונים הנ"ל ולפיהם ניתן לדייק את תחום הלימודים למאובחנת. לדוגמא: 

אישה מתעניינת בתחום טיפולי. במקצועה היא מורה, בעלת יכולות וכישורים גבוהים ובעיקרון יש לה כישורים ויכולות המותאמים למסלול עמוק ומקצועי מסוג זה. יש לה ידיים טובות, חשיבה מדויקת, יכולת מצוינת לעבוד עם סכמות ולהיצמד למבנה תהליכי ותקשורת טובה ואהבת הזולת, עם זאת, מצבה הנתון מראה כי מסיבה כל שהיא כרגע היא מוצפת, לא רגועה מבחינה רגשית, קצת מבולבלת ומתקשה להתמקד. עייפה מלחשוב, עמוסה רגשית. הלימודים חשובים לה ויאפשרו לה אוויר לנשימה ויתנו לה כח לעבור את התקופה העמוסה הזו. ההמלצה שלי עבורה הייתה ללמוד את אחד מתחומי המגע, ומתוכם דווקא ללמוד רפלקסולוגיה, משום שהמגע יאפשר לה להתפנות מההתעסקות האובססיבית בנפש ובחשיבה וימקד אותה במגע תומך וחוויתי – גם מעצים וגם מקנה מקצוע טיפולי וקשר עם אנשים. וכך יש לה את כל מה שצריך למקצוע זה מבלי להיכנס לעומקים רגשיים שהיא לא פנויה אליהם כרגע.
 

 להורדת בקשה לאבחון גרפולוגי לחצי כאן

Facebook
Youtube
התקשרי
02-6510888
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מאשרת קבלת דואר אלקטרוני
Banners
Fusion-Studio.co.il
כל הזכויות שמורות © למכללת מעינות - לימודי רפואה משלימה 2013