מעינות, מכללת מעינות, מעיינות, מכללת מעינות, מכללה לרפואה משלימה
מעינות - מכללה ללימודי רפואה משלימה בשיתוף לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה
IconsCat
About Image

רפואה משלימה = רפואה שלימה

רפואה משלימה רואה במטופל הרבה מעבר למחלה או סימפטום שיש לפתור. היא רפואה הרואה מולה אדם שלם שיש להצמיח, להעצים ולרפא.

 תחום הרפואה המשלימה מתפתח מאד בשנים האחרונות, מתוך הבנה שניתן למנוע בעיות פיזיות ורגשיות ובמידת הצורך לטפל ולפתור בעיות שכבר התפתחו. לאחרונה עלתה המודעות לאורח חיים מאוזן ובריא ונמצא כי יש קשר ישיר בין המחלות הקשות והבעיות הרפואיות והרגשיות היומיומיות לתזונה לקויה, מתח מצטבר ושימוש מרובה בתרופות כימיות ובמוצרי מזון מלאכותיים.

כך, שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים לקבל מענה, ייעוץ והכוונה מתחום הרפואה המשלימה מתוך הבנה כי ניתן לטפל ולמנוע בעיות אלו, החל מבעיות פיזית, כמו: סוכרת, לחץ דם, כולסטרול גבוה, דלקות חוזרות ונשנות... דרך בעיות רגשיות, כגון: חרדות, חוסר ביטחון עצמי, אי עמידה בלחצים ועד עדכון דפוסי חשיבה מוטעים ועוד.

למה דווקא לימודי רפואה משלימה?

ואם כך הם פני הדברים, ברור עוד יותר מתמיד כי זה הזמן לרכוש מקצוע שיש בו יכולת לפרנס בכבוד וליהנות מקהל שיודע להעריך את היתרון הגדול שברפואה המשלימה.

ומעל הכל, מדובר במקצוע שהוא שליחות לכל דבר. את זוכה להיות חלק משיפור אורח חייהם של משפחות שלמות, שלא פעם זוכות בחיים חדשים.

כך שכדי לרכוש מקצוע עתידי, כזה שיהיה לו ביקוש ושיפרנס בכבוד – כדאי ונכון להתעדכן בשינויים העוברים על כלל האוכלוסייה ולזהות את הצרכים שעולים כדי לתת להם מענה.

בשבוע הבא תיפתח רשמית שנת הלימודים תשע"ג במכללת מעינות – המרכז לרפואה משלימה. מאות סטודנטיות תתחלנה את השנה, כשלכולן דבר משותף – הבחירה ללמוד מקצוע טיפולי בתחום מבוקש במכללה היחידה המעניקה את התעודות הגבוהות ביותר בתחום, תוך לימודים באווירה מקצועית, אישית ושמירה על טוהר וערכים. 

השנה בחרו סטודנטיות רבות לפנות אל המסלולים המעניקים אפשרויות תעסוקה מגוונות יותר, וחלקן הגדול עושה זאת כמקצוע נוסף כדי להיערך ל"יום שאחרי" כך שיהיה להן כבר ביד את מקצוע המחר. 

65% מהמטופלים ברפואה משלימה - נשים

סקר שערכה "מכבי טבעי" גילה כי 65 אחוז מהפונים לקבלת מענה בעזרת הרפואה המשלימה הנן נשים הרוצות למצוא מזור לבעיות רפואיות, כמו: כאבי גב, מתח, בעיות במערכת העיכול, מגרנות ועוד.

לנשים חלק גדול וחשוב בהתפתחות הרפואה המשלימה, כיוון שרבות מחפשות תחליפים שונים לאנטיביוטיקה ודומיה, ומנסות למצוא פתרון אלטרנטיבי לבעיות בני הבית. נשים פתוחות לשינויים, ובסופו של דבר הן אלו שמקבלות את ההחלטה בבית בענייני הבריאות.

עוד נמצא בסקר, כי קיימת עליה ניכרת במודעות של נשים לנושא תזונה נכונה ומאוזנת, כחלק משמירה על בריאותן וביכולתן למנוע מגוון מחלות כגון בריחת סידן, מחלות לב, דלקות פרקים, סיכויים לחלות בסרטן הנשים ובנוסף להאט תהליכי הזדקנות.

למה במכללת מעינות?

מכללת מעינות היא הכתובת המדויקת. המכללה, המיועדת לנשים בלבד, מקיפה את שלל תחומי הרפואה המשלימה, תוך ליווי מקצועי ופרטני של הצוות, שימת דגש על אווירה ביתית, יחס אישי ורצון לקדם כל אחת.

המכללה מציעה מסלולים עד ארבע שנות לימוד, קורסים מקצועיים וקורסי העשרה. ישנם קורסים הנלמדים מידי יום וכאלו שרק יום בשבוע, ישנם קורסים מקצועיים שנמשכים כשנה וכן קורסים קצרים יותר להענקת ידע והעשרה. מגוון הקורסים במעינות גדול ורחב כך שכל אחת מוצאת לעצמה קורס מיוחד ומעשיר, אם למקצוע ואם להעשרה והתפתחות. 

מכללת מעינות הינה מכללה ייחודית. בזכות האווירה, השירות והמקצועיות.

במכללה תוכלי ללמוד את אחד מהמסלולים הבאים: נטורופתיה, רפואה סינית, פסיכותרפיה הוליסטית, הריון ולידה, ליווי התפתחותי או מטפלת רב תחומית.

או אחד מהקורסים המקצועיים הבאים: טווינא, רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי רפואיי, הכשרת מאמנות (קואוצ'ינג), סו ג'ים, אבחון ציורים, גרפולוגיה, N.L.P ודמיון מודרך, פרחי באך, ארומתרפיה, קלפים טיפוליים, צמחי מרפא ועוד.

 

מכללת מעינות הינה בית שלם של רפואה משלימה, הכולל: לימודי רפואה משלימה, קליניקת טיפולים מקצועית באווירה אישית ובית טבע ייחודי עם ייעוץ פרטני. 

במכללה ישנו שירות מיוחד של אבחון גרפולוגי להכוונת לימודים הניתן חינם למתעניינות, ללא כל התחייבות.

אל תפספסי את ההזדמנות שלך לעתיד עם מקצוע מבוקש. 

 

Facebook
Youtube
התקשרי
02-6510888
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מאשרת קבלת דואר אלקטרוני
Banners
Fusion-Studio.co.il
כל הזכויות שמורות © למכללת מעינות - לימודי רפואה משלימה 2013