למה יש ביקוש גדול לקורס לימודי פסיכותרפיה הוליסטית?

לאחרונה עלתה המודעות לקשר ההדוק בין גוף לנפש. הקשר הזה כבר הוכח בסדרת מחקרים אשר נערכו ברחבי העולם. ממצאי המחקר העלו שמחלות כרוניות וכאבים מופיעים באופן תדיר יותר אצל אנשים הסובלים מדיכאון,חרדות, לחץ וכו'. הגוף והנפש פועלים בהרמוניה, ולכן חשוב לטפל בהם באמצעות מודלים טיפוליים מתקדמים כמו למשל  טיפול בשיטת הפסיכותרפיה ההוליסטית.

מי שמכיר את עולם הרפואה המשלימה ודאי יודע שהתהליך הטיפולי יכול להיות ארוך והתוצאה לא מושגת ביום אחד. לכן רבים מופתעים לגלות את שיטת הפסיכותרפיה ההוליסטית שבעזרתה ניתן להגיע לתוצאות בכמות טיפולים מועטה ובזמן קצר יחסית.

בעולם העמוס כמו שלנו למרבית האנשים אין זמן יש ולכן ישנו ביקוש גדול לשיטה המסייעת למטופל בעזרת טיפולים קצרי מועד. הדבר המדהים בשיטה שהיא יכולה לעיתים לפעול ולשפר את הבעיה באופן כמעט מיידי, בתנאי שהמטופל מסוגל לקבל החלטות ולנהל את עצמו ברמה גבוהה. השיטה לא מתאימה לכולם ויש פרמטרים שונים. נשים וגברים אשר גילם מעל 18 ומעוניינים להשיג שליטה מחודשת על חייהם הם מטופלים אידיאליים לטיפולי פסיכותרפיה הוליסטית.

מה מיוחד במסלול פסיכותרפיה הוליסטית?

הביקוש הגדול לתחום הביא גם לעליית הביקושים ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית במכללות לרפואה משלימה ברחבי הארץ. לימודי פסיכותרפיה הוליסטית מהווים הזדמנות בלתי רגילה לאנשים שמטבעם הם "מטפלים בנשמה" אותם שבאמת מאמינים בכוחם לסייע לאחרים, להשפיע לטובה על חיים של אנשים הסובלים מתופעות המשבשות את סדר יומם התקין.

הביקוש לא נובע רק מזה שהתחום מבוקש בשוק התעסוקה, מדובר בלימוד מרתק ומעניין במיוחד המשלב ידע תיאורטי לצד ידע מעשי. לבוגרות הקורס מחכה שוק צמא למטפלים וללא ספק מצפה להם השתלבות מהירה וקלה בשוק העבודה אשר חווה ביקוש אדיר מצד מטופלים לסוג הטיפול הזה, לאור היעילות הרבה המושגת אך ורק על ידי מטפל מוסמך שעבר הכשרה מתאימה.

איפה לומדים את התחום?

מכיוון שמדובר במקצוע מבוקש מאוד שרוב המטפלים מדווחים על שביעות רצון ותחושת ערך מוסף כתוצאה מהשפעה על חייהם של אחרים, נפתחו בשנים האחרונות מגוון רחב של קורסי הכשרה בתחום. עבור רבים מדובר בהזדמנות מיוחדת ללמוד עולם מרתק המשלב טכניקות ייחודיות לטיפול במגוון רחב של אנשים ובעיות גוף- נפש. הטיפול משפר את איכות החיים של המטופלים . כמו בכל מקצוע ברפואה המשלימה, על מנת לקבל הכשרה בתחום יש לפנות למכללה מקצועית המעניקה תעודה המוכרת ומקובלת בשוק העבודה בתחום.

מכללת מעינות
לימודי רפואה משלימה

בית הדפוס 11, גבעת שאול, ירושלים
איך מגיעים אלינו?

מלאי את הפרטים
ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן