לואיז היי לימודי תעודה

מהי שיטת לואיז היי?

קורס העצמה מקצועי וחווייתי המעמיד לרשותך "ארגז כלים" פשוטים ליישום בחיי היום יום ויחד עם זאת עוצמתיים במיוחד .השיטה מטרתה לעזור לך להתחבר למקורות הכוח שלך להתמודד עם אתגרי חייך ולשפר את איכות החיים. למטפלות שבניכן- תהליך הגילוי האישי שתעבורנה בעצמכן והכלים שתרכושנה ישדרגו ויקדמו את התהליך הטיפולי שאתן מובילות.

לואיז היי, מייסדת השיטה, עזרה במשך למעלה מארבעים שנה לאנשים ברחבי העולם לחוות איכות חיים בכל גיל ובכל מציאות קיימת, להתמודד בדרך מעצימה עם שינויים בחיים, לרפא מערכות יחסים, לתרום לריפוי  חולי גופני, לשחרר מתח, כעסים, אשמה, תסכול, להגדיל את השפע שבחיים ועוד …

לואיז היי כתבה עשרות ספרים וביניהם רב המכר בינלאומי "אתה יכול לרפא את חייך" (שנמכר ביותר מ 50 מיליון עותקים).

תרגול השיטה יוצרת הרמוניה פנימית של גוף נפש ורוח ומביאה להעצמה פנימית ולגילוי היכולות והכישורים האישיים. מכאן נפתחים השערים לתהליכי שינוי מבורכים, להגשמת שאיפות ולמיצוי היכולות הגדולות החבויות בקרבכן. המפגשים הם חווייתיים, לאורך הקורס כל אחת עוברת תהליך אישי עם עצמה (אין חובת שיתוף) ורוכשת כלים לשיפור איכות חייה. למטפלות שביניכן – הקורס יעזור לכן לצאת לדרך עצמאית מתוך אמון בעצמכן ובטחון ביכולות שלכן.

על המרצה – צביה לורנץ

בשנת 2004 פקד את צביה קושי בריאותי אשר הביא אותה לתרגל את השיטה. תהליך ההחלמה ויישום התובנות שעלו תוך כדי התהליך, בשילוב עם השתלמויות והסמכות בינלאומיות הבשילו לידי כך שצביה מתרגלת ומלמדת את השיטה "רפא את חייך" במשך 14 שנים, הן כמנחת סדנאות והן כמאמנת אישית לחיים, בין המורות הבודדות בישראל בעלת הסמכה אישית מאת ד"ר פטריסיה קריין ארה"ב בשיטת HYL של לואיז היי. מוסמכת פסיכותרפיה במסלול ייעוץ טיפולי (מכון מגיד).

אפשרויות תעסוקה
בתי חולים

היום, במרבית בתי החולים קיימים מחלקות לרפואה משלימה, אשר מבקשות לצרף אליהן מטפלות טובות ומנוסות.

בתי מרקחת

בתי המרקחת, הפארמים השונים, חנויות הטבע, מחפשים יועצי תוספים ותזונה שעברו הכשרה במקום מוכר על מנת לתת ייעוץ נכון ללקוחות בדבר: תוספי מזון, שמנים אתריים, תזונה נכונה ועוד.

מרכזים רפואיים

בכל קופות החולים ישנן מחלקות של רפואה משלימה אשר מעסיקות מטפלים בעלי הכשרה מקצועית ברפואה משלימה במגוון רחב של תחומי טיפול. הרבה מהבוגרות שלנו מועסקות בשלל קופות החולים.

קליניקה פרטית

ישנה קשת רחבה של קליניקות פרטיות גדולות אשר מקימות סניפים בתפוצה ארצית, כמו כן בוגרות שפותחות קליניקות מצליחות.

בית הדפוס 11, גבעת שאול, ירושלים
איך מגיעים אלינו?

מלאי את הפרטים
ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן