יועצת בכירה לאורח חיים בריא למי זה מתאים?

ראשית עלינו להבין מהי תזונה מן הטבע? ובכן תזונה טבעית מבוססת על אכילת מגוון מזונות מן הטבע תוך התאמה ייחודית ומדויקת לכל אדם. מיליוני אנשים ונשים בכל רחבי העולם כבר הפנימו שתזונה חכמה ובריאה היא המפתח לחיים ארוכים וטובים. ההבנה שתזונה משפרת את איכות חיינו, מונעת מגוון רחב של מחלות ומאפשרת לבני אדם לתפקד באופן מיטבי . המוטיב המרכזי בשמירה על אורח חיים בריא היא לאו דווקא טיפול במחלות אלא היכולת למנוע אותן. אחד מחכמי הסינים אמר פעם : "גרם בודד של מניעה שווה לפחות קילו של ריפוי" מה  שבא לידי ביטוי בצורה בולטת בתחום. התזונה הטבעית עוסקת בשמירה על אורח חיים בריא בכל עת ולא רק בזמן מחלה.

חוזרים לטבע אוכלים נכון 

בעידן המודרני החיים של רובינו מתנהלים בקצב מהיר עם התפתחות מואצת של טכנולוגיות משוכללות ללא הרף, מה שיוצר לא אחת ניכור וריחוק מן הטבע הפשוט.  מחקרים רבים הוכיחו כי לתזונה יש השפעה עצומה על בריאותו ואורח חייו של האדם. כיום המודעות גדולה יותר מבעבר, זה חלק בלתי נפרד מן "העידן החדש" וניתן לראות  ציבורים רחבים החוזרים לטבע חזרה זו  כוללת כמובן את עולם התזונה. תזונה טבעית מכילה את כל אבות המזון: פחמימות,מינרלים ויטמינים, נוגדי חמצון ונוזלים, חלבונים, שומנים, המגיעים ממגוון גדול של מזונות: דגנים, עלים ירוקים, זרעים ואגוזים. בשר ועוף, קטניות פירות וירקות, מזון טרי, בעלי ערכים תזונתיים גבוהים, שברגע שהם נספגים בגוף הם תורמים לחיזוק מערכות הגוף, לבנייתו ותקינותו.

קורס הכשרת יועצת בכירה לאורח חיים בריא 

תזונה נכונה היא הבסיס לחיים בריאים. במסלול הייחודי של מכללת מעינות נלמד את יסודות התזונה לפי גישת הרפואה המערבית . נתמקד בהתאמת תזונה למצבים בריאותיים שונים. הלימודים במכללה הינם חווייתיים ומרתקים. בסיום לימודיך תוכלי לקבל תעודת יועצת בכירה לאורח חיים בריא, לייעץ ולהדריך על שילוב של תזונה טבעית ותוספי תזונה, ובנוסף להנחות סדנאות בנושאים מגוונים בתחום השמירה על אורח חיים בריא.

למי זה מתאים? 

קורס יועצת בכירה לאורח חיים בריא מתאים לכל המעוניין להרחיב את ידיעותיו בתזונה נכונה וטבעית, למטפלים ולמנחי קבוצות, למאמנים אישיים אשר למדו קורס יסודות התזונה הנכונה או למאמנים אישיים שברצונם לעשות הסבה למאמני תזונה נכונה.

אולי יעניין אותך גם

מכללת מעינות
לימודי רפואה משלימה

בית הדפוס 11, גבעת שאול, ירושלים
איך מגיעים אלינו?

מלאי את הפרטים
ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן